Opis stanowiska pracy

7-10-56764

Wraz z naszym Klientem, międzynarodowym liderem w branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osób, która wezmą udział w tworzeniu nowego zespołu Hardware na stanowisku: Hardware Engineer – New Development Center

Zakres obowiązków:
- bardzo bliska współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym
- stały kontakt z klientem
- branie udziału w projektach ciągłego doskonalenia
-rozwój produktów już wdrożonych do produkcji

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny; codzienna praca w anglojęzycznym środowisku pracy)
- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie w projektowaniu sprzętu, prowadzeniu projektów od koncepcji do wdrożenia, zarządzaniu układami PCB i rozwoju produktu
- znajomość programów: PSPICE, Matlab/Simulink, Simplorer, Hyperlinks, etc.
- umiejętność programowania sterowników PLC i znajomość języków C/C++ będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
- konkurencyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + premia roczna)
- bardzo ciekawa pod względem rozwojowym oferta dla osób, które chcą mieć kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów przemysłowych
- możliwość uczestniczenia w budowaniu polskich struktur dywizji Hardware od samego początku
- elastyczne godziny pracy
- bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, premie roczne, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe
- bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń w Polsce i za granicą
- samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
- bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z różnych krajów
- możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
- praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców i produktów
- środowisko pracy sprzyjające rozwojowi eksperckiej wiedzy technicznej
- zróżnicowany zakres obowiązków
- ścieżki kariery umożliwiające awans pionowy i poziomy, jak również transfery do innych dywizji w Polsce i za granicą

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój , Praca Inżynieria