Opis stanowiska pracy

● Pozyskiwanie klientów oraz budowa bazy kontaktów;

● Zarządzanie projektami sprzedażowymi;

● Budowanie długotrwałych relacji z klientami;

● Tworzenie ofert handlowych;

● Realizację wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania

Wymagania:

● Udokumentowane i poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku (w tym minimum 2 lata w sprzedaży usług i produktów IT),

● Umiejętność pozyskiwania klientów i budowania relacji,

● Doświadczenie w kontaktach z kadrą menedżerską,

● Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

● Silna motywacja i nastawienie na sukces,

● Znajomość produktów i rozwiązań firm z branży IT (np. Symantec, Veritas, Extreme Networks, NetApp),

● Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta i dopasowywania do nich oferowanych rozwiązań,

● Umiejętność przygotowywania ofert handlowych oraz negocjowania umów,

● Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientem,

● Wykształcenie wyższe,

● Dobra znajomość języka angielskiego,

● Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy dokonania pierwszej sprzedaży w pierwszym kwartale zatrudnienia.

Pracodawca oferuje:

● Umowę o pracę;

● Wynagrodzenie podstawowe;

● Wynagrodzenie dodatkowe w oparciu o pozyskane kontrakty;

● Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, notebook);

● Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj.

Prezentacja firmy

Technology Space S.A. zajmuje się dostarczaniem rozwiązań, które mają na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż