Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma dystrybucyjna wiodących marek z wyposażeniem kuchni i domu poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Handlowiec

Poszukujemy osoby:

  • której pasją jest kontakt z ludźmi,
  • samodzielnej i zorientowanej na cel,
  • skutecznej w sprzedaży,
  • podejmującej nowe wyzwania,
  • o wysokiej kulturze osobistej,
  • z prawem jazdy kat. B, gotowej do odbywania podróży służbowych.

Zadania:

  • zapewnienie realizowania polityki rozwoju sprzedaży zgodnie z celami i planami operacyjnymi firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • opieka i rozwijanie relacji handlowych z obecnymi klientami firmy;
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • przygotowanie ofert dla klientów,
  • bieżąca analiza rynku oraz klientów - gromadzenie aktualnej informacji nt. kontrahentów, rynków, preferencji odbiorców finalnych, polityki firm konkurencyjnych,
  • kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku firmy,
  • praca w biurze w Krakowie i w terenie.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie zawodowe jako handlowiec lub w obszarze sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych,
  • zdolność do szybkiego uczenia się i chęci zdobywania doświadczenia handlowego,
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i zmotywowanie do realizacji celów sprzedażowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i wsparcie merytoryczne,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w kreatywnym zespole.

Prezentacja firmy

Firma B3 jest generalnym importerem i dystrybutorem ekskluzywnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja