Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2018.

Handlowiec ds. sprzedaży systemów ERP

01-217 Warszawa, mazowieckie

IT Excellence Sp z o.o.

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:
• Utrzymywanie ciągłego kontaktu z Klientem
• Realizacja procesów sprzedażowych
• Zdobywanie nowych Klientów
• Prezentacje i negocjacje umów

Wymagania

WYMAGANIA:
• umiejętność utrzymywania stałych relacji z Klientem
• umiejętność analizy potrzeb w zakresie systemów ERP
• dobre umiejętności negocjacyjne
• umiejętność analitycznego myślenia
• samodzielność i dobra organizacja pracy
• Znajomość systemów Symfonia lub NAV mile widziana
• chęć ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
• prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
umowa o Pracę
udział w ciekawych projektach
możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, a po okresie próbnym - samochód)
prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart Multisport

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i unikalne kompetencje na rynku ERP
Najnowsze... rozwiązania z zakresu systemów wspierających zarządzanie firmą, są kluczowe dla naszych Klientów by spełnić ich oczekiwania. Systemy te muszą być elastyczne i wydajne, a także ergonomiczne.

Od wielu lat działamy na rynku IT, nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu wiodących technologi wspierających zarządzanie firmą. Nasze usługi pozwalają wdrożyć klientom unikalne rozwiązania technologiczne, które są dostosowane do specyficznych potrzeb ich działalności.
Naszą największą zaletą są ludzie i ich doświadczenie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP