HANDLOWIEC DO DZIAŁU SPRZEDAŻY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Plandeki Raszyn Sp. z o.o.

Raszyn k Pruszków, Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów handlowych
- Budowanie długofalowej relacji z klientem
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Realizowanie planu sprzedaży
- Otwieranie zleceń produkcyjnych

Oferujemy:
- Szkolenia branżowe
- Pracę na cały etat (umowa o pracę)
- Możliwość wykorzystywania umiejętności językowych w codziennej pracy
- Miłą atmosferę
- Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników

Wymagania

Wymagania:
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Komunikatywność
- Wykształcenie minimum średnie– mile widziane techniczne
- Biegła obsługa komputera - Pakiet Microsoft Office

Prezentacja firmy

Witamy Państwa<br/> <br/>Od 1965 roku oferujemy Państwu nasze usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi