Grafik / Projektant opakowań / Designer / Fotograf packshot

DWOREK Jerzy Krzakowski

01-237 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- wykonywanie grafik (opakowań do produktów, bannerów, kreacji reklamowych, sliderów, grafik użytkowych, reklam do magazynów, kreacji zbiorczych, ulotek, katalogów – 2 razy w roku)
- wykonywanie zdjęć typu packshot i zdjęć kompozycyjnych produktów firmy (małe agd – blendery, czajniki, sokowirówki, wagi, piekarniki, sprzęt audio, żelazka, itp.)
- obróbka materiału zdjęciowego przy zachowaniu wysokiego standardu pracy, szparowanie produktów
- uaktualnianie zdjęć na firmowych stronach www
- dbanie o firmowe studio fotograficzne
- praca w godzinach 13.00 - 18.00

Wymagania

- doskonałej znajomości pakietu Adobe CS 6 (zwłaszcza Photoshop, Indesign, Illustrator, Lightroom)
- praktycznych umiejętności i technik fotografii produktowej, umiejętności pracy ze stołem bezcieniowym
- dbałości o szczegóły podczas wykonywania swoich obowiązków
- konsekwencji w działaniu, punktualności i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań
- kreatywność, wysokiego poczucia estetyki, otwartej głowy i wyłamywania się ze schematów
- portfolio swoich dotychczasowych prac

Prezentacja firmy

Firma z branży handlowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie