GRAFIK , PROJEKTANT , DESIGNER - Producent drobnego AGD firma międzynarodowa

Adler Sp. z o.o.

01-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- projekty marketingowo - reklamowe tj. tworzenie bannerów, kreacji reklamowych, sliderów, grafik użytkowych, reklam do magazynów, kreacji zbiorczych, , ulotek, katalogów)
- zarządzanie bazą danych tworzonych prac
- aktualizacje stron www
- tworzenie wizualizacji produktów
- obróbka graficzna zdjęć
- uaktualnianie zdjęć na firmowych stronach www

Wymagania

Wymagana doskonała znajomości pakietu Adobe CS 6 (zwłaszcza Photoshop, Indesign, Illustrator, Lightroom)

doświadczenie na podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe techniczne związane z projektowaniem
dobra znajomość języka angielskiego
umiejętność współpracy w zespole
komunikatywność, kreatywność
umiejętność pracy w warunkach stresu i pod presją czasu
duże poczucie estetyki

- portfolio swoich dotychczasowych prac
Mile widziana własna działalność gospodarcza

Miejsce pracy Bliska Wola

Prezentacja firmy

ADLER Europe Group to grupa marek ADLER EUROPE, CAMRY PREMIUM, M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne, Praca Reklama / Komunikacja