Вакансия для графический дизайнер (м/ж)/Grafik (m/k)

Trenkwalder

Bolesławiec, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec
Information
Вакансия работника производства (графический дизайнер)

Место работы: Болеславец

Информация о предприятии: компания существует с 2015 года, занимается печатью на гаджетах и текстиле (тампонная печать и трафаретная печать).

Обязанности:
  • подготовка визуализации печати на изделиях,
  • проверка правильности подготовки векторных логотипов,
  • правильное цветовое разделение принтов с учетом технологии печати и машины.
Grafik

Informacje o przedsiębiorstwie: firma istnieje od 2015 roku, zajmuje się drukowaniem na gadżetach i tekstyliach (tampodruk i sitodruk).

Obowiązki:
  • przygotowanie wizualizacji druku na wyrobach,
  • sprawdzenie poprawności przygotowania logo wektorowego,
  • prawidłowe oddzielenie kolorów wydruków z uwzględnieniem technologii druku i maszyny.

Требования к кандидатам:
  • знание английского и польского языка на коммуникативном уровне B2,
  • знание программы для обработки векторной графики (желательно Adobe Illustrator, могут быть и другие программы векторной графики),
  • готовность работы в две смены 6:00 - 14:00 и 14:00 - 22:00.
Wymagania wobec kandydatów:
  • znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie komunikatywnym B2,
  • znajomość programu do obróbki grafiki wektorowej (najlepiej Adobe Illustrator lub inne programy do grafiki wektorowej),
  • gotowość do pracy na dwie zmiany 6:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00.

Мы предлагаем:
  • официальное трудоустройство, согласно польскому законодательству (umowa o pracę),
  • гарантия выплаты заработной платы 10 числа каждого месяца
  • заработная плата составляет: cтавка 3490zł брутто в месяц + премия 5-15% + возможные дополнительные часы, (доплата 50% в будни + 100% по выходным), количество дополнительных часов зависит от объема заказов предприятия.
Дополнительная информация:
  • oбязательное требование: наличие CV на польском языке для прохождения собеседования на предприятии,
  • bакансия без предоставления жилья.
Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie, zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia 10 dnia każdego miesiąca
  • wynagrodzenie: stawka 3490zł brutto miesięcznie + premia 5-15% + możliwe dodatkowe godziny, (dopłata 50% w dni powszednie + 100% w weekendy), ilość dodatkowych godzin uzależniona jest od wielkości zleceń przedsiębiorstwa.
Dodatkowe informacje:
  • wymagany wymóg: posiadanie CV w języku polskim w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w przedsiębiorstwie,
  • praca bez zakwaterowania.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy