Max4media Sp.z o.o.

Grafik Komputerowy

Miejsce pracy: Nadarzyn

Studio reklamy z Grodziska Mazowieckiego poszukuje kreatywnej, pełnej pomysłów osoby, która nie ustaje w poszukiwaniu inspiracji, osoby z pasją, energią i zapałem do twórczej pracy!

Jeśli potrafisz przelać swoje pomysły na "projekt", a dodatkowo możesz pochwalić się ciekawym portfolio i powiedzieć, że Twoi Klienci chcą pracować tylko z Tobą – nie zwlekaj! Zgłoś się do nas!

Główne zadania:

- umiejętność przygotowania plików do druku (skład DTP)
- stała współpraca z naszym działem produkcji
- obsługa plotera tnącego
- ocena jakości plików nadesłanych przez klienta
- projektowanie materiałów promocyjno-marketingowych i przygotowywanie do druku, takich jak: banery, siatki, plakaty, broszury, ulotki, naklejki, gadżety firmowe, naklejki, projekty witryn i oznakowania punktów, grafika samochodowa itp.

Oferujemy:

- rozwój kompetencji w zakresie pracy zespołowej i odpowiedzialności za projekt
- pracę przy projektach dla małych jak i dużych, międzynarodowych marek
- stabilne wynagrodzenie
- możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę pracy

Wymagania, jakie stawiamy:

- gotowość podjęcia pracy stacjonarnej - warunek konieczny
- doświadczenie na podobnym stanowisku (w agencji lub drukarni) lub też student/uczeń w trakcie studiów kierunkowych
- mile widziane wykształcenie związane z komunikacją wizualną lub po szkole poligraficznej
- znajomość pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat, Corel)
- kreatywność, komunikatywność, staranność, chęć podejmowania nowych wyzwań
- umiejętność działania pod presją czasu
- rozbudowane poczucie odpowiedzialności za wykonana pracę

Praca od ZARAZ!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.