Główny Specjalista w Laboratorium Mikrobiologicznym żywności

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1154320

Główne zadania na stanowisku:
  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesu analiz mikrobiologicznych w akredytowanym laboratorium mikrobiologicznym żywności
  • Tworzenie wewnętrznych planów i nadzór nad nimi (np. nadzór nad programem wzorcowania i sprawdzania wyposażenia pomiarowego)
  • Planowanie oraz wdrożenie nowych metod analitycznych w tym koordynowanie i nadzorowanie przebiegu walidacji/ sprawdzenia metody
  • Udział w przeprowadzaniu badań rutynowych oraz badań biegłości PT
  • Weryfikacja uzyskiwanych wyników z badań oraz autoryzacja raportów z badań
  • Kontakt z dostawcami pożywek, materiałów zużywalnych, sprzętu analitycznego
  • Komunikacja i konsultacje z klientami
  • Opracowywanie dokumentacji, przygotowywanie ekspertyz

Wymagania na stanowisko:
  • Minimum 3-4-letnie doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium mikrobiologicznym
  • Znajomość podstawowych norm ISO związanych z obszarem, polityk PCA oraz przepisów prawa żywnościowego
  • Wykształcenie wyższe biologiczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności komunikacyjne

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Pracę w akredytowanym laboratorium o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Pakiet medyczny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy