Główny Specjalista / Kierownik ds. BHP (k/m)

Michael Page

Warszawa, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Głównego Specjalisty ds. BHP / Kierownika ds. BHP, który będzie raportował bezpośrednio do Plant Managera.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, ulokowana na terenie woj. dolnośląskiego.

Opis stanowiska

  • zapewnienie zgodności funkcjonowania firmy z bieżącymi wymaganiami prawnymi w zakresie BHP oraz wymogami korporacyjnymi w tym zakresie;
  • budowanie świadomości, opracowywanie i koordynowanie programów i działań kształtujących właściwą postawę pracowników i propagujących kulturę bezpieczeństwa;
  • opracowywanie i sporządzanie dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z przyjętymi standardami w organizacji i obowiązującymi przepisami;
  • udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego;
  • przeprowadzanie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy;
  • przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP;
  • współpraca z jednostkami kontroli;
  • współpraca przy opracowywaniu instrukcji stanowiskowych, regulaminów, procedur BHP i Ppoż.;
  • dobór środków ochrony indywidualnej na stanowiskach pracy.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu BHP lub studia podyplomowe;
  • 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w służbach BHP w zakładzie produkcyjnym (mile widziane doświadczenie "korporacyjne" i systemowe);
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • wysokie zdolności interpersonalne;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra organizacja czasu;
  • zdolność analitycznego myślenia, samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • czynne prawo jazdy.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • bogaty i wyróżniający się na rynku pakiet świadczeń socjalnych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page