ManpowerGroup Sp. z o.o.

Główny Księgowy GL

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. GKS/003/MKU

Zadania:

  • Odpowiedzialność za nadzór nad najważniejszymi operacjami księgowymi dla grupy międzynarodowych jednostek
  • Nadzorowanie procedur księgowych oraz prac nad sporządzaniem sprawozdań finansowych, podatkowych
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Kontrola zgodności zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych audytorów firmy
  • Identyfikacja problemów oraz szukanie możliwości udoskonalenia procesów

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie zorientowanej na rozwój pracownika
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym i młodym zespole
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych w ramach Manpower Premium
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Samodzielne stanowisko oraz możliwość kreowania własnych rozwiązań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Elastyczne godziny pracy - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 16:00 lub 9:00 - 17:00
  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1) - warunek konieczny
  • Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i zasad rachunkowości (mile widziana znajomość US GAAP)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku głównego/samodzielnego księgowego
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisk
  • Mile widziane dodatkowe kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów: ACCA lub biegły rewident
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials