Główny/a Księgowy/a

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Jeżeli:

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji która w chwili obecnej rozwija swoje centrum SSC na terenie Gdańska, poszukujemy kandydatów na stanowisko Głównego/j Księgowego/j

- Posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spółki?

- Znasz na poziomie bardzo dobrym język angielski?

- Chciałbyś podjąć pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji?

Ta oferta jest dla ciebie, aplikuj już teraz!

Główny/a Księgowy/a Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych firmy,
  • Sprawowanie nadzoru nad terminowym regulowaniem wszystkich zobowiązań m.in. dla dostawców, podatkowych, ubezpieczeniowych i innych publicznoprawnych,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych,
  • Kontrolowanie terminów spłat należności dla Spółki,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych VAT, CIT, raportów i analiz finansowych,
  • Współpraca z instytucjami tj. ZUS, GUS, PEFRON, US,
  • Kontrola kosztów, inwestycji oraz przepływów pieniężnych w odniesieniu do BUDŻETU,
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych na potrzeby GRUPY,
  • Bezpośrniednia współpraca z Dyrektorem zarządzającym centrum;

Wymagania:

  • Min. 4-letniego doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości ,
  • Samodzielnoś w działaniu, doskonała organizacja czasu pracy,
  • Bardzo Dobra znajomości języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,
  • Dobra znajomość MS Office;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w organizacji stawiającej na relacje i rozwój osobisty,
  • Bogaty pakiet benefitów;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.