Główna/y Księgowa/y - spółka handlowa

Michael Page

Białystok/Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży FMCG, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Głównej/go Księgowej/go. Propozycja skierowana do osób posiadających doświadczenie w spółce handlowej, rozliczaniu sprzedaży eksportowej oraz zarządzaniu zespołem. Bezpośrednim przełożonym będzie Dyrektor Finansowy.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży FMCG, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie pracy ok. 10 osobowego zespołu księgowego
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości spółki zgodnie z obowiązującymi zasadami - UoR
  • Nadzorowanie księgowania wszelkich operacji gospodarczych
  • Sporządzanie cyklicznych sprawozdań finansowych i
  • Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca
  • Uzgadnianie przychodów i kosztów
  • Nadzorowanie sporządzania deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT)
  • współpraca z audytorami, kontakty z urzędem skarbowym i bankami,
  • nadzorowanie i wdrażanie zmian w przepisach podatkowych zgodnie z polityką firmy
  • Kontrola przepływów finansowych
  • Ewidencja środków trwałych
  • Odpowiedzialność za gospodarkę magazynową
  • Sporządzanie deklaracji dla instytucji zewnętrznych (US, PFRON, GUS, NBP)

Profil kandydata

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej w spółce handlowej / dystrybucyjnej
  • Ugruntowana wiedza z zakresu przepisów podatkowych oraz UoR
  • Znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem sprzedaży eksportowej
  • Znajomość systemów typu ERP (preferowanie Softlab
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Oferujemy

  • dofinansowanie do karty sportowej i możliwość korzystania z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych (NNW i pakiet medyczny)
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Białystok/Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page