Główna Księgowa

HAYS

Lubelskie, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Lubelskie
NR REF.: 1181804

Stanowisko: Główna Księgowa/Główny Księgowy

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonej Głównej Księgowej/Głównego Księgowego, która/który będzie odpowiedzialna/y za nadzór nad całym działem księgowości, prowadzenie ksiąg rachunkowych, koordynację zespołu księgowego, przygotowywanie raportów finansowych, budżetowanie oraz zapewnianie zgodności z przepisami podatkowymi i standardami rachunkowości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z rachunkowością, finansami)
  • Doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego
  • Doskonała znajomość polskich przepisów podatkowych i prawa finansowego
  • Umiejętność zarządzania zespołem, organizacji pracy oraz rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania księgowego oraz narzędzi analizy finansowej

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
  • Elastyczne godziny pracy i przyjazne środowisko pracy

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa