Główna Księgowa / Główny Księgowy

WM-FORMAT

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie pełnej księgowości według obowiązujących przepisów
Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, lokalne...)
Raportowanie do instytucji zewnętrznych
Znajomość obszaru kadrowo - płacowego
Zapewnienie prawidłowego prowadzenia wszystkich ewidencji księgowych oraz kadrowo - płacowych
Kontaktowanie się z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS...)
Konieczna znajomość programów WAPRO (WF-Fakir, Gang, Best, Mag)
Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Prezentacja firmy

WM-FORMAT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja