Główna Księgowa / Główny Księgowy

Nadarzyn, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko

Wymagania

Wymagania:

- Prowadzenie rachunkowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz z wytycznymi grupy kapitałowej

- Zarządzanie procesami księgowymi.

- Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT,CIT)

- Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

- Współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki

- Wsparcie Dyrektora Finansowego w bieżących pracach

Oczekiwania:

- Minimum 4 lat doświadczenia w pracy w ww. obszarze.

- Znajomość SAP

- Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych.

- Znajomość aplikacji MS Office.

- Znajomość języka obcego (niemiecki lub angielski) bardzo mile widziana

Nasz Klient oferuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 8500 zł brutto oraz roczna premia

- Bogaty pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny)

- Pozytywna atomosfera w niewielkim zespole

- Miejsce pracy: Nadarzyn

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse