Główna Księgowa / Główny Księgowy z SAP (Przasnysz)

Michael Page

Ciechanów, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest bardzo rozpoznawalna firma produkcyjna, dla której zdrowy i sportowy tryb życia jest bardzo ważny. Poza tym spółka, jako stabilny pracodawca, szuka osoby na kilka lat.

Idealny kandydat poszukuje stabilnej pracy, pełnej wyzwań managerskich oraz operacyjnych. W zespole pracuje wiele doświadczonych osób, Zarząd to profesjonaliści a sama spółka sprzedaje produkt, który przez wiele lat będzie bardzo pożądany.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka produkcyjna, zlokalizowana w okolicy Przasnysza / Mławy / Płońska.

Firma pracuje na SAP, oferuje możliwość przejęcia odpowiedzialności od ustępującej Głównej Księgowej (ta z kolei planuje pozostać w spółce, co jest dobrą wiadomością). Znajomość systemu SAP jest warunkiem koniecznym.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek
  • Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych, faktur sprzedaży oraz wyciągów bankowych
  • Analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych grupy spółek (w tym mała konsolidacja) oraz deklaracji podatkowych
  • Kontakt z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, organami podatkowym, bankami, kontrahentami
  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe
  • Wsparcie kierownictwa firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych, finansowych, podatkowych
  • Współpracę z innymi działami
  • Zarządzanie zespołem
  • Zgłaszanie usprawnień w procesach wpływających na księgowość

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Doświadczenie jako Główny księgowy / Lider zespołu księgowego (polskie zasady rachunkowości finansowej)
  • Praca w Grupie kapitałowej i "mała" konsolidacja sprawozdań spółek
  • Zarządzanie ryzykiem podatkowym i wdrażanie rozwiązań i instrukcji w tym zakresie
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej i sposobów rozliczania kosztów będzie niekwestionowanym atutem
  • Znajomość rozliczeń finansowych i wymogów w obrocie międzynarodowym (import materiałów, eksport produktów)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Mocne cechy zarządzania zespołem i zarządzania zadaniami

Oferujemy

Firma daje dużą możliwość stabilnej pracy w spółce z nieograniczonym potencjałem, stosując zaawansowane systemy (SAP) oraz pracując w świetnej atmosferze.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ciechanów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page