Global R&D Manager

Michael Page

Warszawa , mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla mojego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Managera R&D do działu kosmetyków białych. Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie rozwojem produktów w kategorii pielęgnacji twarzy na całym świecie, zapewniając rozwój produktów wysokiej jakości, począwszy od ich pomysłu aż do wprowadzenia na rynek

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora kosmetycznego.

W związku z przenoszeniem centrum R&D do Polski poszukujemy osoby na stanowisko Managera ds. rozwoju produktów.

Nowe centrum zlokalizowane jest w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie rozwojem produktów w kategorii pielęgnacji twarzy na całym świecie, zapewniając rozwój produktów wysokiej jakości, począwszy od ich pomysłu aż do wprowadzenia na rynek.
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Prowadzenie projektów rozwojowych
  • Doradztwo przy tworzeniu koncepcji produktu, wprowadzaniu produktów na rynki
  • Bliska współpraca z działem marketingu w celu zdefiniowania strategii w kategorii i koncepcji produktów oraz zarządzanie portfelem produktowym dla pielęgnacji twarzy
  • Definiowanie innowacyjnych technologii i wykorzystanie metod technicznych i testów sensorycznych do oceny wydajności produktu i zapewnienia osiągnięcia celów
  • Współpraca z partnerami ds. badawczo-rozwojowych i badań rynkowych w celu sprawdzenia bezpieczeństwa, skuteczności, zgodności, stabilności i jakości produktu oraz zweryfikowanie badań konsumenckich.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min.7-letnie doświadczenia w rozwoju produktów w branży kosmetycznej
  • Mile widziane doświadczenie w formułowaniu kosmetyków SPF
  • Wiedza dotycząca dostępnych oraz pojawiających się składników CFT oraz technologii/formulacji
  • Mile widziane doświadczenie w zielonej/ zrównoważonej chemii i zasadach projektowania pod kątem kosztów
  • Zdolność prowadzenia strategicznych rozmów z partnerami ds. marketingu w celu opracowania silnej oferty produktów
  • Rozbudowane umiejętności organizacyjne oraz strukturalne podejście do rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy

  • Praca w globalnych strukturach, w nowoczesnym Centrum R&D
  • Możliwość odbycia szkolenia w USA
  • Niezależne, samodzielne stanowisko
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page