Opis stanowiska pracy

4-7-57765

Dla naszego Klienta, międzynarodowego Centrum Usług Wspólnych, poszukujemy Kandydata zainteresowanego stanowiskiem GL Team Leadera

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:
- Monitorowanie i koordynowanie prac zespołu RTR świadczącego usługi księgowe w zakresie rachunkowości GL dla spółek zlokalizowanych w Europie
- Nadzór nad jakością wykonywanych procesów księgowych zgodnie z wyznaczonymi standardami
- Przygotowywanie bieżących i okresowych analiz i raportów
- Zapewnienie ciągłego doskonalenia i standaryzacji procesów GL
- Nadzór nad kluczowymi wskaźnikami wydajności (KPI) przy zachowaniu wysokiej jakości procesów GL

Wymagania:
- Min. 5-letnie doświadczenie w zakresie finansów i rachunkowości (mile widziane doświadczenie w SSC/BPO)
- Doświadczenie w zarządzaniu lub koordynowaniu pracy zespołu
- Znajomość procesów GL
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel) oraz systemu klasy ERP (mile widziane doświadczenie w SAP)

Korzyści:
- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w stabilnej i rozpoznawalnej firmie
- Atrakcyjny pakiet benefitów
- Lokalizacja biura w centrum miasta

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa