GL Księgowy/a

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla jednej z firm produkcyjnych zlokalizowanych w centrum Wrocławia poszukujemy osoby chcącej rozwijać się w księgowości lub zaczynającej swoją przygodę z finansami.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest globalne centrum obsługujące spółki zlokalizowane w Europie, które dynamicznie rozwija się na lokalnym rynku od kilku lat oraz regularnie poszerza swoje struktury.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w analizie księgowej i finansowej,
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i przygotowania kwartalnych raportów
  • Odpowiedzialność za comiesięczne uzgadnianie rachunków
  • Księgowanie faktur oraz dbałość o jakość danych finansowych
  • Analiza rozbieżności, wyjaśnianie błędów, codzienny kontakt z klientem niemieckojęzycznym
  • Udział w projektach doskonalenia / optymalizacji procesów
  • Praca w systemie SAP
  • przygotowywanie raportów ad-hoc

Profil kandydata

  • Wykształcenie finansowe, bądź relewantne doświadczenie w zakresie finansów, księgowości
  • Chęć poszerzania wiedzy oraz pracy z klientem międzynarodowym, dbałość o szczegóły
  • Silny - zorientowany na zdobywanie nowej wiedzy
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • Doświadczenie w pracy z MS Office, ERP/SAP (mile widziane)

Oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie oraz codziennego wykorzystywanie umiejętności językowych
  • Przyjazna atmosfera pracy w środowisku wielokulturowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do twoich kompetencji
  • Szeroki pakiet benefitów (platforma multikafeteria, szkolenia, mutlisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, imprezy integracyjne)

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa