Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - nowo powstającego centrum biznesowego - globalnej, dynamicznie rozwijającej się firmy - w związku z tworzeniem nowego działu finansowego poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty w obszarze Księgi Głównej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozpoznawalna, międzynarodowa firma - lider w swojej branży.

Opis stanowiska

- Kontrolowanie i uzgadnianie sald kont według standardów księgowości
- Przygotowywanie sprawozdań finansowych/raportów okresowych
- Księgowanie operacji księgowych w zakresie Księgi Głównej (PK, wyciągi bankowe, amortyzacja)
- Przygotowanie dokumentów na potrzeby audytu zewnętrznego i wewnętrznego
- Współpraca z działem Controllingu i innymi działami księgowości
- Współpraca z międzynarodowym klientem

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość) - mile widziane
- Umiejętności analityczne
- 1-3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze finansów/księgowości
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
- Znajomość SAP (mile widziane) lub innego systemu ERP
- Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
- Orientacja na klienta

Oferujemy

- Praca w międzynarodowym środowisku w globalnej, rozwijającej się organizacji
- Szkolenia
- Pakiet benefitów
- Przejrzysta ścieżka kariery
- Możliwość współtworzenia nowych struktur

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa