GL Accountant z językiem hiszpańskim lub francuskim

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży eneretycznej, szukamy zmotywowanych kandydatów na stanowisko GL Accountant z językiem hiszpańskim lub francuskim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Weryfikację zapisów księgowych księgi głównej w imieniu obsługiwanych jednostek (rozliczenia międzyokresowe, rezerwy, alokacje kosztów)
  • Uzgadnianie Księgi Generalnej z księgami pomocniczym
  • Przygotowywanie raportów środków trwałych
  • Przygotowywanie i włączanie płatności ręcznych i automatycznych
  • Rachunkowość wyciągów bankowych,
  • Fakturowanie i uzgadnianie rachunków bankowych
  • Wspieranie systemu bankowego i operacji finansowych
  • Uzgodnienie bilansu
  • Dostarczanie danych i analiz do audytów
  • przygotowywanie zamówień i ich obsługa

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wcześniejsze doświadczenie w księdze głownej (2-3 lata )
  • Znajomość języków obcych w których powadzony jest proces księgowy tj. francuski lub hiszpański
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne, logiczne
  • Biznesowe podejście i chęć usprawniania procesów
  • Chęć pracy w międzynarodowym środowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP jako dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku
  • Brdzo dobrą atmosferę pracy
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewętrzne
  • Możliwość pracyz językiem hiszpańskim lub francuskim
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zapraszmy do aplikacji !

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse