Full Stack Developer (Java+JavaScript)

Nextbank Software Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Nextbank Software Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Nextbank Software to startup działający na rynku azjatyckim. Dostarczamy oprogramowanie oraz usługi informatyczne dla instytucji finansowych na Filipinach.

Najważniejszym produktem Nextbank Software jest system core-bankingowy, do rozwoju którego szukamy programistów Full stack (Java/JavaScript). System oparty jest o architekturę REST i działa na infrastrukturze AWS.

W zakres obowiązków wchodzi:

  • Implementacja całościowych funkcjonalności (backend + frontend)
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności systemu (~80% czasu)
  • Utrzymanie systemu (~20% czasu)
  • Uczestniczenie w procesie SCRUM (standup, retrospekcje, itd..)
  • Komunikacja z product ownerem na Filipinach i uszczegóławianie zakresu prac

Stack technologiczny:

  • Java
  • Spring boot
  • MyBatis
  • PostgreSQL
  • AngularJs

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość:

  • Java
  • Spring
  • SQL

Przynajmniej podstawowa znajomość:

  • MyBatis
  • AngularJs
  • JavaScript

Oferujemy:

  • Opieka medyczna
  • Karta Benefit Multisport
  • Dobra kawa
  • Owoce, słodycze

Wynagrodzenie:

  • 8.000,00 zł - 14.000,00 zł / miesięcznie (Brutto) przy umowie o pracę
  • 60 - 100 zł/h przy umowie B2B