Frontend developer

CODE4 S.C.

03-472 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy przy naszych autorskich produktach jak i projektach wykonywanych na zlecenie naszych klientów. Pracujemy dla firm z całego świata tworząc aplikacje Internetowe, zaplecza administracyjne, systemy CRM a także Rest API dla tworzonych przez naszych partnerów aplikacji mobilnych.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało tworzenie interfejsów użytkownika zarówno po stronie administracyjnej jak i na froncie oraz rozwijanie istniejących aplikacji.

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • udział w projektowaniu nowych aplikacji,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w luźnej atmosferze (brak korporacyjnego reżimu),
  • nieograniczony zapas kawy

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3,
  • Znajomość Angular 2, ReactJS lub podobnego frameworka,
  • Znajomość zagadnień RWD,
  • Samodzielność i zaangażowanie w projekty,
  • Znajomość angielskiego na poziomie wystarczającym do czytania dokumentacji,

Mile widziane:

  • znajomość PHP, Laravel, Blade
  • znajomość NodeJS
  • doświadczenie w korzystaniu z Rest API i WebSocket.

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w tworz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy