FrontEnd Developer (React)

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, kujawsko-pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o ofercie:

  • Branża: startup
  • Projekt: stały rozwój produktu, niewielkie elementy utrzymania
  • Praca zdalna: 100%
  • Tech stack: Java Script, Type Script, React z Redux, Material UI/SCSS, Docker, Jenkins
  • Budżet: 800-1300 PLN/MD + VAT dla stanowisk Mid i Senior
  • Forma współpracy: B2B, możliwość zastosowania IPBox
  • Godziny pracy: elastyczne
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: angielski

Zakres obowiązków:

  • Stały development nowej, globalnej platformy B2BC typu marketplace
  • Decyzyjność w doborze zadań w zakresie: nowego developmentu, funkcjonalności i naprawy błędów
  • Pokrycie wytworzonego kodu adekwatnymi testami w modelu TDD
  • Decyzyjność odnośnie wyboru technologii i narzędzi używanych w projekcie
  • Instalowanie i deployment funkcjonalności w ramach dobrych praktyk CI/CD w środowisku chmurowym
  • Współpraca z centralnym zespołem product design w kierunku rozwoju produktu
  • Code review

Czego oczekujemy:

  • Wysokich umiejętności programistycznych w React (3+ lat praktycznego doświadczenia)
  • Wyższego wykształcenia informatycznego
  • Umiejętności generowania czystego kodu o wysokiej jakości
  • Umiejętności współpracy z międzynarodowych zespołem projektowym
  • Znajomości języka polskiego i angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • Elastyczność w wyborze godzin pracy
  • Wspierającą atmosferę nastawioną na innowacyjność
  • Dostęp do aktualnych wersji frameworków i narzędzi
  • Możliwość realnego wpływu na kierunek projektu
  • Standardowe benefity rozwojowe w zależności od preferencji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.