Frontend Developer - Grafik

LMD.PL

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:

  • projektowanie i wykonanie responsywnych serwisów WWW,
  • projektowanie i wykonanie aplikacji mobilnych,
  • projekty i realizacja innych zadań graficznych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość html, css, jQuery,
  • dobra znajomość aplikacji graficznych z rodziny Adobe,
  • kreatywność,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności w tworzeniu prac graficznych do druku,
  • atrakcyjne portfolio.

Prosimy uwzględnić przykłady zrealizowanych projektów w swiom CV

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w projektach i aplikacjach internetowych. Oferujemy <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce