Opis stanowiska pracy

Front-end (Vue.js) Developer

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za wygląd platformy jednej z wiodących marek odzieżowych w Europie
  • Wsparcie rozwoju, utrzymania i implementacji nowych funkcjonalności platformy sprzedażowej
  • Udział w szeroko zakrojonych globalnych projektach omnichannel
  • Zarządzanie procesem dostarczania rozwiązań – developmentem, testami, wdrożeniem
  • Tworzenie specyfikacji technicznej
  • Eskalacja wyzwań oraz sugerowanie i implementacja alternatywnych rozwiązań
  • Efektywna praca w zespole i odpowiedzialność za własny zakres zadań we wszystkich projektach

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Vue.js i narzędzi z nim powiązanych
  • Mocnym atutem będzie znajomość Magento 2x, Knockout
  • Bardzo dobra znajomość vanilla js (es6, es7, es8)
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Bardzo dobra znajomość css (flex, scss) oraz html
  • Znajomość nowoczesnych sposobów pisania aplikacji (mobile first, offline first, rwd, pwa)
  • Zmysł i wyczucie UX
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy