Front-end Developer

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Front-end DeveloperMiejsce pracy: Kraków

Twoje zadania: rozwój i stworzenie nowych funkcjonalności aplikacji webowej-> projektowanie oraz implementacja rozwiązań łącznie z testami jednostkowymi.

Czego oczekujemy?

  • Min. 2 letniego  komercyjnego doświadczenia  w roli Front-end Developera
  • Bardzo dobrej znajomości technologii w zależności od projektu:
    a) TypeScript, JavaScript, HTML, CSS
    b)JavaScript, Vue.Js, HTML
    c)Angular 5/6, Vue.Js, Java Script, HTML, Jenkins, Jira
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość metodyk zwinnych jest także dla nas bardzo istotna
  • Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Swobodną współpracę: w oparciu model contracting’owy (B2B)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-konsultanta
  • Atrakcyjne stawki: 10 400 – 16 800 PLN netto + VAT/mc w zależności od posiadanego doświadczenia
  •  Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny oraz ubezpieczenie
  • Elastyczne godziny pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.