Front-End Developer

Kraków, małopolskie

Webiso

Opis stanowiska pracy

Szukamy kandydatów, którzy:

- Dobrze znają HTML5/SCC3

- Znają JavaScript oraz bibliotekę JQuery

- Posiadają doświadczenie w tworzeniu stron responsywnych

- Znają obsługę programu Photoshop

Miło nam będzie, jeżeli:

- Znasz CMS Made Simple i masz za sobą wdrożenia na tym CMS’ie

- Znasz Bootstrapa

- Znasz narzędzie Gulp

- Masz doświadczenie na podobnym stanowisku lub posiadasz portfolio swoich projektów

- Potrafisz wdrożyć stronę do CMS’a

- Znasz zagadnienia optymalizacji kodu pod pozycjonowanie

Zadania realizowane na stanowisku:

- Tworzenie kodu HTML/CSS/JS na podstawie projektów graficznych, który będzie kompatybilny z popularnymi przeglądarkami

- Implementacja kodu do CMS’a

- Rozwijanie

Oferujemy:

- Pracę w biurze w centrum Krakowa (okolice Jubilatu) – bezpłatny parking

- Ambitne projekty

- Dobrą atmosferę

- Wyjścia firmowe

Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych i pozycjonowaniem.
Jeżeli... lubisz to co robisz, możesz się pochwalić bardzo dobrymi wynikami swojej pracy, jesteś zdolny i ambitny, każdy kolejny projekt jest dla Ciebie wyzwaniem któremu chętnie stawisz czoło - czas abyśmy się poznali.

W firmie WEBISO będziesz miał okazję pracować przy ciekawych projektach, zdobywając doświadczenie i pogłębiając swoje umiejętności.

Praca w Webiso to: work-life balance, ambitne projekty, elastyczne godziny pracy, świetna kawa, firmowy parking, klimatyzowane biuro wolne od smogu, dobra atmosfera i wyjścia firmowe.

Nie czekaj, zgłoś się do nas :)
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management , Praca Internet / e-commerce