Opis stanowiska pracy

7-16-56401

Poszukujemy Frontend Developera, który chciałby dołączyć do zupełnie nowego R&D w Katowicach.

Projekt - rozwiązania, które automatyzują procesy biznesowe w branży finansowej, medycznej, edukacyjnej, etc.

Firma - lider w rankingach wśród najlepszych pracodawców w branży IT, ponad 30 biur w różnych lokalizacjach na świecie, 15 000 Klientów, prawie 30 lat na rynku.
Tech stack - JavaScript, HTML/CSS3, TypeScript, RestApi, Angular 8 - jesteśmy otwarci na Kandydatów znających też inne frameworki

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- biegła znajomość języka angielskiego
- znajomość JS, TypeScript
- znajomość Angular 8 - mile widziana, jesteśmy otwarci na kandydatów znających inne frameworki

Korzyści:
- praca w ramach nowej na polskim rynku firmy z branży dostarczania oprogramowania,
- praca w środowisku start-upowym
- opieka medyczna, multisport, rozbudowane kursy online
- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie