Grupa Powen-Wafapomp S.A.

FREZER

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: 03-231 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Opis stanowiska:

  • obsługa frezarek konwencjonalnych
  • frezowanie detali zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
  • samodzielne ustawianie parametrów obrabiarki i dobór narzędzi
  • terminowa i jakościowa realizacja zadań produkcyjnych
  • kontrola jakościowa wykonanych detali za pomocą urządzeń kontrolno-pomiarowych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (Mechanik Obróbki Skrawaniem)
  • doświadczenie w zawodzie oraz znajomość procesu obróbki skrawaniem
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania sie narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność posługiwania się narzędziami do obróbki metalu
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę w stabilnej firmie
  • kursy zawodowe, zdobywanie uprawnień
  • pakiet socjalny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.