Frezer CNC - 2 zmiany

HR SIGMA

Dąbrowa Górnicza, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • Obsługa frezarki CNC,
  • Uzbrajanie maszyn, wymiana i dobór narzędzi,
  • Praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi.

Wymagania :

  • Doświadczenie na stanowisku operatora frezarki CNC,
  • Znajomość jednego z oprogramowania : Siemens 840 C , 840 D , Haas , Fanuc,
  • Znajomość rysunku technicznego i posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym.

Oferujemy :

  • Wysokie wynagrodzenie ,
  • Umowę o pracę na stałe ,
  • Stabilne zatrudnienie ,
  • Pełne wsparcie i miłą atmosferę na co dzień w zespole zorientowanym na współpracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia .

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA