Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Franczyzobiorca sklepu spożywczego (k/m)

Miejsce pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Żukowo, Chwaszczyno, Pruszcz Gdański
Opis stanowiska:
  • samodzielne prowadzenie sklepu spożywczego,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • zarządzanie personelem.

Wymagania stanowiska:
  • posiadanie zezwolenia na pracę, które pozwala na założenie jednoosobowej działalności gospodarczej,
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wkład finansowy na poziomie 5 tys. złotych,
  • chęć prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • pełnoletność.

Oferujemy:
  • wsparcie przy założeniu własnej działalności gospodarczej,
  • pomoc przy doborze i zatrudnieniu personelu,
  • wymagane narzędzia pracy - zatowarowany i urządzony sklep w uzgodnionej lokalizacji,
  • współpracę z rozpoznawalną marką,
  • cykliczne szkolenia z managerami,
  • pełne wsparcie dla franczyzobiorców,
  • 11-dniowe szkolenie wstępne organizowane przez dział szkoleń w sklepie franczyzowym,
  • darmowe dostawy towaru,
  • możliwość korzystania z aplikacji: "praca tuż za rogiem",
  • dedykowane biura księgowe,
  • polisę na biznes.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy