FIZJOTERAPEUTA - prywatny gabinet - wschodnia Francja

IPF Medical

61-814 Poznań, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy FIZJOTERAPEUTÓW, chętnych podjąć pracę w PRYWATNYM GABINECIE we wschodniej FRANCJI. Bardzo malowniczy region: Grand Est, departament Górny Ren

ZAKRES ZADAŃ

  • praca z pacjentami w wieku 20-70 lat (sporadycznie z pacjentem pediatrycznym),
  • pacjenci głównie ortopedyczni, z bólem pleców i różnego rodzaju kontuzjami, z protezami kolan, barku i bioder itp., pacjenci neurologiczni (np. ze stwardnieniem rozsianym) oraz kardiologiczni.

OFERUJEMY:

  • legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie umowy o pracę (tygodniowy czas pracy – 35 godzin),
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie ok. 2600 Euro brutto (11200 zł brutto),
  • bezpłatne mieszkanie (kawalerka) przez cały okres zatrudnienia
  • bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
  • bezpłatną nostryfikację dyplomu

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • empatia w stosunku do pacjenta
  • mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami z zakresu ortopedii, traumatologii, reumatologii, pulmunologii dzieci i dorosłych, neurologii i geriatrii.

NIE WYMAGAMY:

  • dodatkowych kursów.
  • doświadczenia zawodowego.
  • znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 200PLN - 11 206PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi