First Line Manager

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach, które są wykorzystywane przez takie instytucje jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko etc. Wytwarzane aplikacje zapewniają możliwość komunikacji głosowej i transmisji danych w czasie rzeczywistym za pomocą inteligentnej sieci. Obecnie nasz klient poszukuje First Line Managera.

Zadania na stanowisku:

  • Praca z zespołami Scrumowymi.
  • Pomoc zespołowi w samoorganizacji, samozarządzaniu dzięki skutecznym praktykom Agile.
  • Wsparcie zespołów w rozwoju osobistym, motywowanie, feedback.
  • Kontrolowanie procesów oraz dostosowywanie możliwości.
  • Zarządzanie wyzwaniami i konfliktami interpersonalnymi.
  • Współpraca z interesariuszami w celu zachowania zoptymalizowanego wdrażania.
  • Definiowanie metryk i praktyk w oparciu o metodologię Agile.
  • Rekrutowanie i rozwijanie talentów.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne.
  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem PHP/Java/Angular/C++.
  • Doświadczenie w software develompent.
  • Doświadczenie w pracy jako Scrum Master/People Manager.
  • Zdolności przywódcze w prowadzeniu zespołu w zwinnej metodyce.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • Współpracę na postawie umowy o pracę.
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (podczas pandemii praca 100% zdalna).
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Plan zakupu akcji pracowniczych.
  • Pracowniczy plan emerytalny.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Silna kultura współpracy.
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe).
  • Boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura.
  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej i imprez integracyjnych.
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media