Finance&Administration and Payroll Specialist

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-7-62329

Dla naszego klienta, interaktywnej agencji reklamowej poszukujemy osoby na stanowisko Finance&Administration and Payroll Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Sprawdzanie poprawności faktur kosztowych
- Wystawianie faktur przychodowych
- Przygotowywanie umów UoP, Zlecenia, Dzieła, B2B.
- Zakładanie i prowadzenie akt osobowych
- Organizacja i koordynowanie terminów badań medycyny pracy i szkoleń BHP dla pracowników
- Onboarding nowych pracowników ( wprowadzenie do zasad funkcjonowania firmy, przedstawienie zespołowi )
- Kontakt z zewnętrznym biurem kadr i płac – zgłaszanie nowych pracowników, wysyłka skanów umów, wyjaśnienia i konsultacja w sprawie rozliczeń pracowniczych

Wymagania:
- Doświadczenia w obszarze kadr i płac i/lub księgowości.
- Dobrej organizacji pracy własnej
- Umiejętności analitycznego myślenia
- Chęci i zaangażowania

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
- Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
- Imprezy firmowe

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa