Finance Manager

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z dynamiczną działalnością inwestycyjną poszukujemy kandydata na stanowisko Finance Managera. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie działu finansowego oraz wsparcie dla kadry zarządzającej w podejmowaniu strategicznych decyzji. Propozycja może być interesująca dla osób, które lubią pracę nastawioną na poszukiwanie rozwiązań, optymalizację procesów oraz posiadają tzw. „hands-on approach".

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży hotelarskiej.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie działu finansowego dla kilku obiektów
  • Zarządzanie pracą zespołu finansowo-księgowego
  • Nadzorowanie procesu sporządzania sprawozdań finansowych oraz kalkulacji podatków
  • Przygotowywanie budżetu, prognoz finansowych i planów wieloletnich
  • Kontrola kosztów, poszukiwanie możliwości ich optymalizacji
  • Prognozowanie oraz analiza płynności finansowej
  • Sporządzanie analiz biznesowych oraz rekomendacji na potrzeby zarządcze
  • Optymalizacja oraz wprowadzanie nowych procesów finansowych
  • Udział w procesie wdrożenia systemu ERP
  • Współpraca z Regionalnym Dyrektorem Finansowym oraz General Managerem

Profil kandydata

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za zarządzanie finansami np. Finance Manager
  • Doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego lub Accounting Managera - preferowane
  • Mile widziane kwalifikacje ACCA lub Biegłego Rewidenta
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych
  • Znajomość MSSF będzie dodatkowym autem
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz analityczne
  • Przedsiębiorczość i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Zadaniowość, otwartość na pracę "operacyjną" (podejście hands-on)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do posiłków oraz wypoczynku
  • Budżet szkoleniowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page