Finance and Accounting Process Junior Specialist MULTILINGUAL Speaker

WiPjobs

KRAKÒW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Processing invoices (PO, Non-PO, Recurring, Down Payments documents)
- Performing invoice Pre-Process-Manual and electronic
- Reviewing and resolving client queries
- Supporting reporting process
- Taking part in transition processes

Wymagania

- Very good knowledge of one of the following languages (C1+): Romanian, Slovenian, German, Danish, Finnish, Dutch, French, Italian, Spanish, Greek
- Good knowledge of English (min. B2)
- Readiness to start an international carrier
- Ability to manage time and priorities, work in a changing environment, work under pressure
- Good knowledge of MS Office
- Good analytical skills

Note: We don’t require professional experience. You will be working among experts, where willingness to learn new things is supported by a wide range of training designed to improve your skills.

Prezentacja firmy

WiPjobs focuses its business on qualified, professional and skill... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Inne