ManpowerGroup Sp. z o.o.

Export Manager

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zarządzanie przydzielonym obszarem i klientami z tego obszaru
  • Osiąganie celów w zakresie wolumenów, przychodów, rentowności i ściągalności kredytów
  • Pełnienie roli głównego punktu kontaktowego pomiędzy dystrybutorami/importerami a firmą, zapewnienie optymalnego poziomu obsługi klientów
  • Pełnienie funkcji wewnętrznego punktu kontaktowego dla wszystkich działań związanych z podległym obszarem
  • Monitorowanie i stosowanie wytycznych marketingowych na podległych rynkach
  • Podróżowanie do miejsc w Europie i za granicą w celu zapewnienia i wzmocnienia relacji z klientami (30%-40% czasu)

Zadania uzupełniające:

Nawiązanie znaczących relacji na wszystkich poziomach z dystrybutorami, decydentami, partnerami, klientami w obszarze objętym odpowiedzialnością. Punkt odniesienia dla działów wewnętrznych dla wszystkich działań związanych z przydzielonymi rynkami i klientami.

Wymagania:

  • Od trzech do pięciu lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży międzynarodowej (mile widziany sektor motoryzacyjny i/lub w kontaktach z importerami/dystrybutorami)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego mile widziana)
  • Ukończone studia ekonomiczne, International Business lub inżynierskie
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami różnych narodowości i kultur
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoka motywacja, elastyczność

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia roczna
  • Dodatek wakacyjny zgodnie z przepisami wewnętrznymi firmy
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Szeroki pakiet socjalny (pakiet medyczny LuxMed, karta sportowa Multibenefit, ubezpieczenie na życie)

Nr. ref.: 2222/037/AGA

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy