Export Manager - FMCG

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych. Współpraca z produktem spożywczym oraz współpraca z Klientem B2B.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta jednego z czołowych producentów spożywczych poszukujemy osoby na stanowisko Export Managera (stanowisko samodzielne) do pracy w biurze w Krakowie.

Opis stanowiska

  • analiza asortymentu i kanałów dystrybucji na przydzielonych rynkach,

  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,

  • negocjacje z dystrybutorami i sieciami handlowymi,

  • prowadzenie marek i klientów na przydzielonych rynkach.

Profil kandydata

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w branży spożywczej ew. w branży FMCG (warunek konieczny),

  • umiejętność analizy i interpretacji danych (biegłość w programach Excel i Power Point potwierdzona testem będzie niezbędna),

  • umiejętność nawiązywania i utrzymania kontaktów z klientem,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).

Oferujemy

  • ciekawa i pełna wyzwań praca,

  • konkurencyjne wynagrodzenie połączone z wynikami pracy,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole,

  • niezbędne narzędzia adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków - w tym samochód służbowy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page