Export Key Account Manager (z j. rosyjskim lub niemieckim)

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1182925

Dla naszego Klienta, producenta z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:  Export Key Account Manager (ze znajomością języka rosyjskiego lub niemieckiego).

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem dostępnych źródeł informacji, Internetu, targów, spotkań z potencjalnymi klientami itp.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami zagranicznymi w celu pozyskiwania zamówień i zbierania informacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji, informacji o produktach, danych logistycznych oraz innej niezbędnej informacji na potrzeby klientów zagranicznych
  • Implementacja i nadzór nad bieżącymi oraz nowymi projektami dla klientów zagranicznych
  • Realizacja celów strategicznych firmy
  • Tworzenie strategii sprzedażowych dla poszczególnych grup produktowych oraz rynków
  • Bieżąca współpraca z działami: produkcji, rozwoju, logistyki, jakości, obsługi klienta, księgowości
  • Sporządzanie analiz, raportów sprzedaży i prezentacji na potrzeby przełożonego i organizacji
  • Monitoring cen, produktów, działań promocyjnych firmy oraz konkurencji na rynku
  • Pomoc w przygotowywaniu i organizacji wydarzeń targowych
  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Zbieranie i analiza informacji na temat konkurencji oraz trendów rynkowych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży międzynarodowej, idealnie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej lub FMCG
  • Znajomość języka rosyjskiego lube niemieckiego – poziom zaawansowany w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego – poziom zaawansowany w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B – gotowość do częstych podróży służbowych
  • Wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, terminowość, odpowiedzialność, obowiązkowość, nastawienie na potrzeby klientów i realizację celów, dynamizm w działaniu, umysł analityczny, pozytywne nastawienie, optymizm, skuteczność, egzekucja, determinacja do realizacji sprzedaży, otwarty umysł na niestandardowe rozwiązania dla klientów, innowacje
  • Umiejętności  sprzedażowe, kompetencje organizacyjne, umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych, wysokie kompetencje interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu, koncentracja na celach, umiejętność prowadzenia prezentacji, umiejętność prowadzenia projektów

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + motywujący system premiowy
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, Opieka medyczna LuxMed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Darmowy kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland