ETL Engineer

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
ETL EngineerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja procesów ETL w zakresie modelowania i przepływów danych,
  • Wdrażanie ambitnych rozwiązań ETL w mechanizmach bazodanowych i Business Intelligence,
  • Ścisła współpraca z analitykami danych, menedżerami projetków i architektami rozwiązań,
  • Opracowywanie, wykonywanie i dokumentowanie wszystkich testów integracji systemów i jednostek,
  • Migracje istniejących rozwiązań BI i DWH na nowe platformy i utrzymanie istniejących systemów BI i DWH.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy z narzędziami ETL, mile widziana znajomość Data Stage,
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz doświadczenie w modelowaniu danych i doskonałe zrozumienie zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
  • Znajomość IBM InfoSphere Datastage w wersji 8.5 lub wyższej oraz pakietu IBM InfoSphere Information Server Suite,
  • Dobra znajomość modeli i procesów DWH / BI,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i długofalową wspołpracę,
  • Pracę w międzynarodowych zespołach projektowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy w otwartym i kreatywnym zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.