Opis stanowiska pracy

We are looking for an experienced and qualified English teacher to teach kids, teenagers and adults.
If you want to work in a group of creative teachers who have passion for teaching and like constant development - it's a place for you!
We offer 5 - 12 hrs per week (1 or 2 days per week with the possibility of more hours in the second term), 2 p.m.-8 p.m., 50-60zł/h.
All the classes are conducted at our school in Zielonka, 15 km from the centre of Warsaw.

We are looking forward to meeting you!
Mind Team

Prezentacja firmy

Jesteśmy nową szkołą językową w Zielonce i specjalizujemy się w n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
50PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia