Engineering&Continuous Improvement Manager-electronics industry

Michael Page

Okolice Warszawy, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, organizacji specjalizującej się w serwisie urządzeń elektronicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Engineering & Continuous Improvement Manager. Idealny kandydat to osoba z doświadczeniem jako inżynier procesu, który rozwiązywał problemy jakościowe, zarządzał projektami, prowadził projekty usprawnieniowe oraz organizował pracę zespołu. Doświadczenie w biznesie elektronicznym będzie dodatkowym atutem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, część amerykańskiego koncernu, która specjalizuje się w serwisie zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Organizacja od wielu lat współpracuje ze światowymi producentami sprzętu elektronicznego oraz posiada własne centra R&D. Firma operuje globalnie natomiast lokalnie jest jednym z większych pracodawców w regionie.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie sprawnej i terminowej realizacji zadań polegających na serwisie sprzętu elektronicznego
  • Zarządzanie pracą oraz rozwijanie kilkuosobowego zespołu inżynierów oraz techników
  • Nadzór nad sprzętem testowym oraz zabezpieczenie serwisu pod kątem dostępności sprzętu
  • Tworzenie reguł zamawiania części do napraw, reguł serwisowych oraz zestawów naprawczych
  • Aktywny udział w ciągłym doskonaleniu procesów oraz narzędzi
  • Realizację i odpowiedzialność za wskaźniki efektywności KPI
  • Współpraca z klientem biznesowym oraz wewnętrznym
  • Nadzór nad dokumentacja serwisową i techniczną
  • Wprowadzanie nowych produktów i procesów
  • Wsparcie techniczne dla zespołu

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3 doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w branży elektronicznej/serwisowej będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz organizacyjne
  • Poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych
  • Podejście Hands - on z nastawieniem na ciągła poprawę procesów
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilku osobowym zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w prężenie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku nowoczesnych technologii
  • Współpraca z doświadczoną kadrą menadżerską
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Okolice Warszawy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page