Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Elektryk

Miejsce pracy: Żyrardów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola i eksploatacja: kontrola prawidłowej pracy podstacji elektrycznych, maszyn i urządzeń.
  • Kontrola stanu liczników energii elektrycznej, cieplnej i gazu.
  • Obsługa kotłowni gazowej i elektrociepłowni oraz instalacji centralnego ogrzewania. Kontrola pracy sprężarek i instalacji sprężonego powietrza.
  • Obsługa elektrociepłowni kogeneracyjnej.
  • Obsługa stacji uzdatniania wody.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenie minimum zasadnicze o profilu elektrycznym lub pokrewnym.
  • Doświadczenie min. 1 rok w obszarze elektrycznym.
  • Uprawnienia SEP – będa dodatkowym atutem.
  • Gotowość do pracy zmianowej również w porze nocnej
  • Gotowość do rozwoju w zakresie energetyki cieplnej, obsługi kotłowni biomasowej i pomiarów elektrycznych.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Dofinansowanie do posiłków wewnątrz firmy.
  • Pełen pakiet benefitów między innymi Karta Multisport, Opieka Zdrowotna, Ubezpieczenie na życie
  • Prace w systemie II zmianowym
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.