Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- montaż skrzynki AC/DC,
- konfigurowanie falowników (nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy)
- kontrola instalacji

Wymagania

Wymagamy:
- uprawnienia SEP (mile widziane inne certyfikaty)
- chęci do nauki, zaangażowania,

Prosimy o aplikowanie za pomocą portalu infopraca, kontakt tel. pod nr 536 450 000.

Miasto Słońca zrodziło się w 2018 roku z wizji stworzenia nowej jakości w branży Odnawialnych... Źródeł Energii.
Nowej jakości polegającej na szacunku dla inwestorów i pełnej odpowiedzialności za wykonaną pracę.
Kwestie ochrony środowiska i zapobieganie postępującym zmianom klimatycznym są dla nas bardzo ważne. Dzięki nam możesz być niezależny i pozyskiwać czystą, a przede wszystkim tanią energie elektryczną prosto ze słońca do Twojego domu i Twojej firmy.
Współpracujemy z największymi dystrybutorami rozwiązań fotowoltaicznych w Polsce i Europie. Realizujemy instalacje na sprawdzonych komponentach. Nasze główne działania skupiają się na instalacjach przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw – ale realizujemy też instalacje dla klientów indywidualnych.
Nieustanny rozwój jest dla nas jednym z priorytetów. Nasi Przedstawiciele pracują na terenie całej Polski.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka