Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart
Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej
. Praca jest stacjonarna w obrębie siedziby firmy.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.
Godziny pracy: od 170 do 210 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Montaż instalacji elektrycznych.
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych).
Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów.

Wymagania:

Wyuczony zawód elektryka lub pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk/ elektromonter lub aktualne uprawnienie SEP).
Doświadczenie przy elektryce budowlanej i/lub przemysłowej.
Konieczna podstawowa znajomość języka niemieckiego.
mile widziane posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy.

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 15,50 euro (w zależności od kwalifikacji i od znajomości j. niemieckiego).
Dieta dzienna netto 20 euro (od 420 do 500 euro netto miesięcznie).
+ 25% do stawki godzinowej za nadgodziny i pracę w soboty.
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2400 euro + nadgodziny.
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

Firma EastGate Recruitment jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna