ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektryk – Litwa

Miejsce pracy: Błonie

Dla naszego Klienta – firmy realizującej projekty z branży związanej z podstawową i zrównoważoną elektryką, wytwarzaniem energii, telekomunikacji i systemów, inżynierii obiektów, gazownictwa, budownictwa, konserwacji, środowiska i wody, kolejnictwa i przemysłu lotniczego poszukujemy do zespołu osoby odpowiedzialnej za poniższe zadania.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie konstrukcji stalowych
  • Montaż rozdzielnic średniego napięcia
  • Czytanie schematów elektrycznych
  • Układanie kabli
  • Spawanie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – elektryka, elektromechanika, automatyka, mechatronika
  • Uprawnienia energetyczne (w tym pomiarowe)
  • Język angielski komunikatywny
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń
  • Doświadczenie w montażu aparatury HV/MV (rozłączniki, wyłączniki, ograniczniki, przepięć, transformatory itp.)
  • Umiejętności czytania i rozumienia dokumentacji technicznej, w tym schematów elektrycznych
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii oraz szybka analiza sytuacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do relokacji

Oferta:

  • Praca na terenie Litwy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2000-3000 euro netto miesięcznie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery
  • Interesujące wyzwania i zadania
  • Zapewnione zakwaterowanie na koszt pracodawcy!
  • Dodatek posiłkowy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy