Elektromonter Sieci Trakcyjnej - (m/k) - Niemcy

Budimex SA

Wrocław, dolnośląskie

Budimex SA

Miejsce pracy : Niemcy

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę  (zatrudnienie w niemieckiej spółce)
  • Atrakcyjne zarobki w euro
  • Płatne delegacje
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Bus służbowy dla brygady
  • 30 dni urlopu wypoczynkowego
  • Ubezpieczenie na terenie Niemiec (niemiecka kasa chorych)
  • Świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną w Polsce (Medicover)
  • Odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy
  • Opiekę polskojęzyczną

  • Posiadasz  min. 2 letnie doświadczenie jako elektromonter kolejowej lub tramwajowej sieci trakcyjnej
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Priorytetowo traktujesz i przestrzegasz zasad BHP
  • Jesteś gotowy do pracy na terenie całych Niemiec

Zadania:

  • Montaż, demontaż, naprawa, regulacja kolejowej sieci trakcyjnej
  • Stosowanie się do obowiązujących przepisów na szlakach kolejowych
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex SA Budimex SA

Podobne oferty pracy

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy